kosmoenergetyka

Home TERAPIA KOSMOENERGETYCZNA Utrzymanie efektów

UTRZYMANIE EFEKTÓW

Email Drukuj PDF

Utrzymanie efektów uzyskanych podczas sesji kosmoenergetycznych zależy wyłącznie od leczonej osoby. Człowiek traci swoją energię przez „zakładanie masek” i odgrywanie ról, które napisali dla niego inni, poprzez zakorzenione kompleksy, brak wiary w siebie, stres, destruktywne myśli i przekonania na własny temat oraz negatywne relacje z ludźmi.

Uzdrowiciel może pomóc człowiekowi tylko wówczas, gdy ten jest gotów pożegnać się z chorobą, zmieniając samego siebie, swój sposób myślenia i styl życia. W takim przypadku następuje trwałe wyzdrowienie. Jeśli człowiek nie jest gotowy na te zmiany, zlikwidowane zostają tylko symptomy choroby i to na relatywnie krótki czas. Uzdrowiciel daje szansę na poprawę kondycji ciała i zmianę świadomości, ale od pacjenta zależy, czy z niej skorzysta.

 

Aby proces uzdrawiania przebiegał efektywniej, warto równolegle stosować też np. psychoanalizę, praktyki duchowe, aktywność fizyczną, diety, masaże, ziołolecznictwo, leczenie farmaceutyczne itp. Zalecane jest również zachowanie ciągłości udziału w sesjach kosmoenergetyki, gdyż w czasie kolejnych sesji pracuje się z coraz to głębszymi warstwami energetycznymi człowieka. Nie ma możliwości dotrzeć do wszystkich pokładów energetycznych w czasie jednej sesji. Częstotliwość uzależniona jest też od rodzaju choroby. W początkowym etapie leczenia zaleca się udział w 5-10 sesjach z częstotliwością 1-2 razy w tygodniu. W późniejszym etapie warto brać udział w sesji raz w miesiącu dla podtrzymania odpowiedniego poziomu pola bioenergetycznego.