kosmoenergetyka

Home O Mnie Doświadczenie zawodowe

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE

E-mail Print PDF
There are no translations available.

alt 

 https://youtu.be/2mKL1SM28i8

  VALENTYNA FIEDOSIEJEVA - uzdrowicielka z Odessy pochodząca z rodu Syniegiwskich, progresor kosmoenergetyki naukowo-praktycznej, psycholog, irydolog, jasnowidz, bioenergoterapeuta. Dar uzdrawiania odziedziczyła po swojej prababce, zna ludową medycynę, ale ma również gruntowne wykształcenie akademickie i bogatą praktykę.

W 1995 r Valentyna dostała przekaz, nakazujący jej pomagać ludziom poprzez uzdrawianie. Liczba niewyjaśnionych cudownych uzdrowień rosla. W 1997 r Valentyna dostała błogosławieństwo na swoją drogę uzdrowicielki od cerkwi. Błogosławieństwa udzielił szerokoczczony i czcigodny Odesski starzec Schiarchimandrid Ojciec IONA. Błogosłowieństwo odbyło się w Śviato-Uspienskim  męskim Klasztorze w Odessie.

  Ukończyła Technikum Medyczne w Odessie i kursy ukraińskiej medycyny ludowej, w tym dotyczące diagnozowania i profilaktyki chorób, przewidywania ich pochodzenia, leczenia i rehabilitacji chorych. Na Akademii Medycznej w Odessie kształciła się na kursach masażu i terapii manualnej. Uczyła się irydodiagnostyki u prof. Iriny Kluki - uczennicy światowej sławy okulisty prof. Filatowa. W czerwcu 2004 r. ukończyła naukę w Międzynarodowym Moskiewskim Centrum Jasnowidzenia i Energoterapii „DARIJA”. Równocześnie studiowała psychologię na Państwowym Uniwersytecie im. Miecznikowa w Odessie, którą w 2006 r. ukończyła z wynikiem celującym. Ucząc się jednocześnie pracowała z chorymi. W latach 1997-2005 pracowała z dr n. med. Valerijem Domraczovem. Interesuje się i zgłębia wiedzę w zakresie filozofii i ezoteryki.

W czerwcu 2002 r. ukończyła Szkołę Kosmoenergetyki Emila Bagirowa, otrzymując inicjację od Jego uczennicy Tatiany Kihaj. Została wtajemniczona również przez tybetańskich lamów, w tym Dalajlamy. W październiku 2006 r. uzyskała w Moskwie kolejną inicjację, otrzymując tytuł Mistrza kosmoenergetyki. Od 2006 r. prowadzi Centrum Kosmoenergetyki w Poznaniu. W 2009 roku otrzymała tytuł Progresora kosmoenergetyki naukowo-praktycznej.

Jako Mistrz, oprócz uzdrawiania, może również nauczać i udzielać iniciacje, dając  dostęp do kanałów energetycznych. W lutym - marcu 2009 r. otrzymała w Moskwie kolejne inicjacje, uzyskując tytuł Magistra kosmoenergetyki i Egzorcysty. W ramach swojej pracy szkoli kolejnych kosmoenergoterapeutów.

Jest Mistrzem dla tych, którzy wierzą w miłość i dobro, dla tych, którzy przyjmują prymat Kosmicznej Świadomości, którzy rozumieją konieczność rozświetlenia duszy i własnej przemiany, aby żyć w zdrowiu, przywrócić harmonię w życiu swoim i swoich bliskich, odzyskując swój pierwotny i nieskończony potencjał.