kosmoenergetyka

Home EDUKACJA KOSMOENERGETYCZNA
EDUKACJA KOSMOENERGETYCZNA

DLA ABSOLWENTÓW

E-mail Print PDF
There are no translations available.

 Akademia Zdrowia Valentyna ogłasza nabór do Szkoły Kosmoenergetyki wg. autorskiej metody Valentyny Fedoseyeyeva.

Kosmoenergetyka to dobrodziejstwo naszych czasów. Na spotkaniach poznacie nie tylko techniki pracy, ale także Wiedzę, dzięki której będziecie mogli pomóc sobie i najbliższym.
To Prastara Wiedza, szanująca inność innych osób, indywidualne prawo człowieka do podążania własną ścieżką.

W czasach nam współczesnych, gdzie jesteśmy bombardowani informacjami różnego rodzaju, szczególnie ważne jest wiedzieć jak się w nich poruszać, co nam pomaga, a co szkodzi.

Kosmoenergetyka (medycyna energoinformacyjna) daje szeroki wachlarz możliwości. Metody tej uczą się nie tylko dyplomowani uzdrowiciele, ale może z niej korzystać i stosować ją praktycznie każdy człowiek. Dlatego daj sobie szanse.

Zgłoszenia proszę przesyłać na adres This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it do dnia 25.05.2020r.
Zajęcia będą odbywać się w weekendy co 2 tygodnie w Poznaniu.
Przed rozpoczęciem nauki każda osoba musi przejść badanie oraz min. 3 seanse oczyszczające.

Nauka kończy się uzyskaniem dyplomu Bakałarza Kosmoenergetyki.

Zapraszamy serdecznie!
Akademia Zdrowia Valentyna

Zapraszam do obejrzenia filmu gdzie Vladimir Pietrov ( założyciel Szkoły Kosmoenergetyki , To własnie On jest ojcem Kosmoenergetyki w nasze czasy . On nauczał i przekazywał Wiedzę o Kosmoenergetyce którą niestety niektórzy Nieuczciwi "kosmoenergeci" zmieniają pod siebie a i jeszcze udzielają inicjacji nie posiadając Prawdziwej Wiedzy i umiejętności.

https://www.youtube.com/watch?v=PLy6j5zJAdA

 

https://youtu.be/yw27V_FCEGc

   Nastąpiły takie dni, kiedy w każdym zakątku tego świata dzieją się dziwne rzeczy. Bardzo mocno odczuwalna walka między ciemną siłą a światłem. Siły ciemne, czyli siły zła, wstąpiły bardzo otwarcie na ścieżkę wojny. Od dłuższego czasu rozprowadzały swoje "korzenie" ,mając wpływ na psychikę i zachowanie człowieka, na jeg...o wole i rozumienia Dobra i Zła. W ostatnie czasy widzimy i doświadczamy skutki manipulacji umysłem jednostek i nie tylko. Zmanipulowane i poddane (przez różnego rodzaju) zmianę świadomości ludzie zachowują się agresywnie w obiec drugiego człowieka. Wierzą że robią to dla dobra. Ale czy tak jest naprawdę? Jeśli cieszę kogoś to, że cierpi inna osoba, męczą się i z rozpaczy popełniają kroki, które wywołują agresje i nienawiść - to czy to jest droga współczucia i miłości, o której słyszymy wszędzie? Czy to jest droga Świtała? Czy ta droga prowadzi do pokoju na Ziemi i w każdej rodzinie? Cóż to za "pokój" od którego to rodzi się cierpienie i łęk o przetrwanie? Dla czego ludzie zabijają siebie na wzajem? Czemu zaistniała nienawiść i złość w sercach? Bo to taki ma cel zło, ciemność. A jak możemy to zmienić? - MIŁOŚĆIĄ, BEZWARUNKOWĄ, BEZ OSĄDZANIA I OCZEKIWANIA. NA ZŁO NIE MUSISZ ODPOWIADAĆ ZŁYM UCZYNKIEM, ALE RÓWNIEŻ NIE POZWALAJ ŻEBY ZŁO ŻĄDZIŁO TYM ŚWIATEM !!! Ten świat jest stworzony dla życia, dla naszego rozwoju, dla ewolucji naszej świadomości, dla szczęścia i radości a nie dla zabijania i niszczenia siebie na wzajem. Każda myśl jest energją i każda myśl ma szanse na zrealizowanie się (jak dobra tak i na odwrót) Od każdego człowieka zależy jaki będzie świat, jak on będzie wyglądał. Jeśli zależy Tobie żeby na Ziemi zapanował pokój, żeby zapanował pokój w każdym sercu i w każdej rodzinie, nie zależnie od pochodzenia i wyznania to możesz dołączyć do WOJOWNIKÓW ŚWIATŁA I RAZEM Z NIMI WPROWADZAĆ ENERGJĘ MIŁOŚCI DO KAŻDEGO STWORZENIA, DO KAŻDEJ ISTOTY, DO KAŻDEGO CZŁOWIEKA. Czas najwyższy żeby ludzie się zjednoczyli razem w swoim przekonaniu że dobro zawsze zwycięża! DOBRO NIE WALCZY ZE ZŁEM - ONO SIĘ BRONI, BO DOBRO NIGDY NIE ATAKUJE. ALE NIE MOŻNA POZWALAC ŻEBY W NIESKOŃCZONNOŚĆ ZŁE SIŁY RZĄDZIŁY. W każdej chwili dbaj o swoją równowagę psychiczną, nie pozwalaj wytrącić z równowagi i nie poddawaj się na prowokacje wyprowadzenia z równowagi. W każdej chwili bądź świadom swoich myśli i uczuć, w każdej chwili bądź sobą a nie tłumem. Bądź świadomym, obudzonym człowiekiem, pełnym wyrozumiałości i miłości do siebie i wszystkich.
  ŻEBY JAKNAJSZYBCIEJ ZAPANOWAŁ POKÓJ musimy być świadomi każdej chwili naszego przebywania na Ziemi. Wiadomo jak działa wspólna modlitwa : czym więcej osób w jednym czasie się modli z odpowiednią intencja, to następuję cudowne wyzdrowienie, na przykład. PROPNUJE CODZIENNIE O GODZ 20 WSPÓLNIE WYSYŁAĆ ENERGJE MIŁOŚCI I PROMIENIE ŚWIATŁA DLA CAŁEJ NASZEJ PLANETY ZIEMI. OTULAĆ JĄ SWOJĄ MIŁOŚCIĄ I ŚWIATŁEM DOBRA I HARMONII. Jestem obywatelka Ukrainy, pochodzę z Odessy. Bardzo proszę pod czas takich medytacji i skupienia w szczególny sposób pomyśleć o Ukrainie i Odessie. Tam teraz jest dużo dla pracy Wojowników Światła. Jeśli będziemy wysyłać światło z silnym przekonaniem i pewnością że panuję pokój na Ziemi, to szybciej to się stanie. Do działa , Kochani ♥

 

 

 

 

 

 

 

 
  • «
  •  Start 
  •  Prev 
  •  1 
  •  2 
  •  3 
  •  Next 
  •  End 
  • »


Page 1 of 3