kosmoenergetyka

Home Aktualności
AKTUALNOŚCI

W najbliższym czasie

E-mail Print PDF
There are no translations available.

 08.12.2017 r

Centrum Kosmoenergetyki ANAHATA zaprasza na wspaniałą "Medytacje z Istotami Świetlistymi", którą poprowadzi Valentyna Fedosyeyeva - dyplomowany psycholog, terapeuta z wieloletnim doświadczeniem, progresor kosmoenergetyki naukowo-praktycznej.

Medytacja (łac. meditatio – zagłębianie się w myślach, rozważanie, namysł).
Czym jest medytacja i dlaczego warto medytować:
Medytacja pomaga człowiekowi poznawać samego siebie, rozwijać się, dodaje pozytywnych emocji, energii które w naturalny sposób odmieniają nasze życie.
Medytacja 

 • pomaga walczyć z depresją, niepokojem, bezsennością,poprawia jakość snu, lekami, fobiami,relaksuje, redukuje poziom stresu i uspokaja,
 • dodaje energii sprawia iż łatwiej odprężasz swoje ciało, dzięki produkcji serotoniny daje poczucie wewnętrznego szczęścia, chroni przed wahaniami nastroju, 
 • medytacja pomaga w leczeniu bólu (szczególnie przewlekłego),
 • pomaga w zaburzeniach pokarmowych, 
 • polepsza pamięć, zdolność koncentracji, uczenia się, wyostrza zmysły oraz zwiększa wrażliwość na bodźce zewnętrzne i wewnętrzne,
 • pomaga w zwalczaniu uzależnień,
 • spowalnia oddech i zmniejsza ciśnienie krwi, pomaga w zwalczaniu chorób  somatycznych (nadciśnienie, choroby serca), obniża poziom cholesterolu,
 • pomaga w leczeniu chorób cywilizacyjnych ( nowotwory, cukrzyca),
 • zwiększa odwagę, pozwala budować wewnętrzną równowagę oraz pewność siebie,
 • pomaga uzyskać jasność umysłu przez co jesteśmy w stanie łatwiej rozwiązywać problemy, dokonywać dobrych wyborów życiowych.

"Medytacja z Istotami Świetlistymi" jest szczególną medytacją prowadzoną w obecności i pod ochroną Wspaniałych Istot Światła:  
 Aniołów Przewodników, Archaniołów, Elochimów, Wojowników Światła, Nauczycieli i Wyższych Istot Światła.

 

Wskazówki do medytacji

 • załóż luźne i nie krępujące ubranie,
 • medytacja z "pustym żołądkiem " jest bardziej efektywna,
 • można medytować w dowolnej pozycji - najlepsza jest jednak pozycja siedząca z wyprostowanym kręgosłupem,
 • medytacja w grupie jest bardzo korzystna,
 • przed rozpoczęciem medytacji poproś o prowadzenie 
 • pamiętaj, że medytacja jest zawsze bezpieczna.

To wspaniałe spotkanie odbędzie się dnia:
8 grudnia o godz. 19.00
Czas trwania: 60min
Koszt inwestycji: 20 zł
Prosimy zabrać karimaty i koce smile

Wszystkich zainteresowanych prosimy o zapisy do 
30-11-2017 pod numerem tel: 600-829-267 lub na powyższy email:  This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it
Miejsce spotkania zostanie podane Państwu do 05.12.2017. 

Pozdrawiamy serdecznie

Zespół Centrum Kosmoenergetyki Anahata
 
 
01.12.2017 r
godz 19.00 - 20.00
 

Proponujemy podróż w cudownych, pierwotnych dźwiękach śpiewających mis i gongu. Są to dźwięki, pochodzące z przestrzeni serca, kierowane miłością i czułością. Dźwięki mis i gongu tworzą jedno pole dźwiękowe, pełne harmonii, wprowadzając słuchacza w niezwykły rezonans, harmonię. Rezonując z niezwykłe uniwersalnym dźwiękiem, energia reguluje się na wszystkich płaszczyznach i we wszystkich ciałach subtelnych, centrach energetycznych, usuwając blokady energetyczne w ciele. Tym sposobem podnosi się odporność organizmu, zwiększa się witalność, znikają napięcia nerwowe, człowiek doświadcza radości bycia sobą. Kąpiel, czyli dotyk dźwiękiem mis śpiewających, pogłębia procesy pozytywnych przemian, harmonizuje prace półkul mózgowych, pozwala wejść w głęboką medytacje.
Medytacje i kąpiele dźwiękowe są prowadzone w grupach, w pozycji leżącej – jest to połączenie muzykoterapii z niezwykłymi właściwościami mis śpiewających i dźwięków gongów.
Rezonansowa terapia dźwiękowa – jest metodą skuteczną.

Na misach śpiewających, gongach i innych instrumentach etnicznych gra Valentyna Fedosyeyeva – terapeutka z wieloletnim stażem, progresor KENP, nauczyciel kosmoenergetyki, psycholog.

 

18.12.2017r godz 19.00
 
 Zapraszam na :
 
"Przedświąteczne spotkaniez uzdrawiającym dźwiękiem"
 

Wszystko jest muzyką aż po najmniejsze cząsteczki. Wibracja muzyki "drga" w jądrach naszych DNA, w naszej strukturze molekularnej.Jesteśmy czymś więcej niż tylko osobowością i istotą biologiczną. Każda istota zbudowana jest ze swojego własnego "dźwięku podstawowego". Dzięki swemu działaniu harmonizującemu i regeneracyjnemu na poziomie komórkowym, "dźwięk podstawowy", odpowiednia częstotliwość drgań, może w bardzo istotny sposób pomoc ciału fizycznemu.

Dowolny dźwięk ma także głęboki wpływ na ciała subtelne człowieka. Dźwięk , pochodzący z wibrującego od uderzenia gongu, ma uzdrawiające oddziaływanie na każdą komurkę człowieka, na wszystkie jego ciała ( ciało fizyczne i ciała subtelne).
Wibracje gongu i mis śpiewających "roztopiają " napięcia w ciele i psychice.
Zapraszam serdecznie na piękne doświadczenia relaksacyjno-uzdrawiającę :)


ul Dąbrowskiego 75/64 3 pietro 


tel do zapisów 608 259 688 Valentyna Fedosyeyeva


P.S. Warto zabrać karimatę i koc

 

 

 

 https://www.facebook.com/events/208754646208369/

 

 

Nastąpiły takie dni, kiedy w każdym zakątku tego świata dzieją się dziwne rzeczy.
 
 
Bardzo mocno odczuwalna walka między ciemną siłą a światłem.
 
Siły ciemne, czyli siły zła, wstąpiły bardzo otwarcie na ścieżkę wojny.
 
 
Od dłuższego czasu rozprowadzały swoje "korzenie" ,mając wpływ na psychikę i zachowanie człowieka, na jeg...o wole i rozumienia Dobra i Zła.
W ostatnie czasy widzimy i doświadczamy skutki manipulacji umysłem jednostek i nie tylko. Zmanipulowane i poddane (przez różnego rodzaju) zmianę świadomości ludzie zachowują się agresywnie w obiec drugiego człowieka. Wierzą że robią to dla dobra. Ale czy tak jest naprawdę? Jeśli cieszę kogoś to, że cierpi inna osoba, męczą się i z rozpaczy popełniają kroki, które wywołują agresje i nienawiść - to czy to jest droga współczucia i miłości, o której słyszymy wszędzie? Czy to jest droga Świtała? Czy ta droga prowadzi do pokoju na Ziemi i w każdej rodzinie? Cóż to za "pokój" od którego to rodzi się cierpienie i łęk o przetrwanie? Dla czego ludzie zabijają siebie na wzajem? Czemu zaistniała nienawiść i złość w sercach? Bo to taki ma cel zło, ciemność. A jak możemy to zmienić? - MIŁOŚĆIĄ, BEZWARUNKOWĄ, BEZ OSĄDZANIA I OCZEKIWANIA. NA ZŁO NIE MUSISZ ODPOWIADAĆ ZŁYM UCZYNKIEM, ALE RÓWNIEŻ NIE POZWALAJ ŻEBY ZŁO RZĄDZIŁO TYM ŚWIATEM !!!
 
 
Ten świat jest stworzony dla życia, dla naszego rozwoju, dla ewolucji naszej świadomości, dla szczęścia i radości a nie dla zabijania i niszczenia siebie na wzajem. Każda myśl jest energją i każda myśl ma szanse na zrealizowanie się (jak dobra tak i na odwrót)
 
Od każdego człowieka zależy jaki będzie świat, jak on będzie wyglądał. Jeśli zależy Tobie żeby na Ziemi zapanował pokój, żeby zapanował pokój w każdym sercu i w każdej rodzinie, nie zależnie od pochodzenia i wyznania to możesz dołączyć do WOJOWNIKÓW ŚWIATŁA I RAZEM Z NIMI WPROWADZAĆ ENERGJĘ MIŁOŚCI DO KAŻDEGO STWORZENIA, DO KAŻDEJ ISTOTY, DO KAŻDEGO CZŁOWIEKA.
 
Czas najwyższy żeby ludzie się zjednoczyli razem w swoim przekonaniu że dobro zawsze zwycięża! DOBRO NIE WALCZY ZE ZŁEM - ONO SIĘ BRONI, BO DOBRO NIGDY NIE ATAKUJE. ALE NIE MOŻNA POZWALAC ŻEBY W NIESKOŃCZONNOŚĆ ZŁE SIŁY RZĄDZIŁY.
 
 
W każdej chwili dbaj o swoją równowagę psychiczną, nie pozwalaj wytrącić z równowagi i nie poddawaj się na prowokacje wyprowadzenia z równowagi. W każdej chwili bądź świadom swoich myśli i uczuć, w każdej chwili bądź sobą a nie tłumem. Bądź świadomym, obudzonym człowiekiem, pełnym wyrozumiałości i miłości do siebie i wszystkich.
ŻEBY JAKNAJSZYBCIEJ ZAPANOWAŁ POKÓJ musimy być świadomi każdej chwili naszego przebywania na Ziemi.
Wiadomo jak działa wspólna modlitwa : czym więcej osób w jednym czasie się modli z odpowiednią intencja, to następuję cudowne wyzdrowienie, na przykład. PROPNUJE CODZIENNIE O GODZ 20 WSPÓLNIE WYSYŁAĆ ENERGJE MIŁOŚCI I PROMIENIE ŚWIATŁA DLA CAŁEJ NASZEJ PLANETY ZIEMI. OTULAC JĄ SWOJĄ MIŁOŚCIĄ I ŚWIATŁEM DOBRA I HARMONII.
Jestem obywatelka Ukrainy, pochodzę z Odessy.
Bardzo proszę pod czas takich medytacji i skupienia w szczególny sposób pomyśleć o Ukrainie i Odessie.
Tam teraz jest dużo dla pracy Wojowników Światła. Jeśli będziemy wysyłać światło z silnym przekonaniem i pewnością że panuję pokój na Ziemi, to szybciej to się stanie. Do działa , Kochani ♥
 
                                            Valentyna :) 

 

    

 

        

 

 

 

 

 

 


 

 

 
 • «
 •  Start 
 •  Prev 
 •  1 
 •  2 
 •  Next 
 •  End 
 • »


Page 1 of 2