Co powinieneś wiedzieć o dell latitude 13?

Co powinieneś wiedzieć o dell latitude 13?

Latitude 13 pojawia się w ofercie Dell już od pewnego czasu, a mimo to wielu z nas nadal nie miało z nim do czynienia. Co warto o nim wiedzieć? Jakie cechy posiada dell latitude 13? Nasz tekst dostarczy Ci przydatnych informacji, więc koniecznie zapoznaj się z jego treścią!

Dell latitude 13 – o czym mowa?

Latitude 13 to laptop należący do biznesowej linii modelowej Dell, czyli marki, która odnosi sukcesy na światowym roku. Seria Latitude obecna jest na rynku od 2008 roku i stanowi bardzo solidną konkurencję dla laptopów marki Lenovo, czy HP, ale to nas akurat nie powinno dziwić, ponieważ Dell dokłada starań, by zawsze zapewnić klientom niezawodne rozwiązania. 

Tak jest też w przypadku dell latitude 13, ponieważ to solidne laptopy, które powstały tylko z jakościowych surowców. Stylowa obudowa została wykonana ze szczotkowanego aluminium, zaś zawiasy z cynku. Dzięki temu każdy, kto sięgnie właśnie po taki sprzęt, może być pewny, że laptop będzie odporny na wpływ wielu różnego typu czynników. Oczywiście przełoży się to na satysfakcję z użytkowania dell latitude 13, czy na dobrą pracę i to przez długie lata, właśnie na tym zależy wielu z nas.

Dell latitude 13 – szczegółowe informacje 

Ultracienka konstrukcja z masą początkową mniejszą niż 1,52 kg sprawia, że dell latitude 13 nie będzie stanowił obciążenia dla nikogo z nas. Do tego nie będzie problemów z jego transportem, ponieważ smukły profil sprawia, że zmieścimy go zarówno do walizki, plecaka, jak i torby. Jeśli chodzi o samą wydajność dell latitude 13, to dbają o nią ultra-niskonapięciowe procesory Intel. To właśnie one pomagają usprawnić efektywność energetyczną i przy okazji zwiększają moc urządzenia do codziennej pracy. Dzięki temu nie będzie problemów nawet z bardziej wymagającymi zadaniami.

Poza inteligentną konstrukcją, czy dobrą wydajnością, dell latitude 13 oferuje również funkcje, które zwiększają produktywność. Mowa tutaj na pewno o pełnowymiarowej klawiaturze i dużym wyświetlaczu o przekątnej 13,3 cala, które pozwalają cieszyć się obrazem o dobrej widoczności. 

Zintegrowana kamera internetowa z mikrofonem pozwala na używanie ulubionego komunikatora internetowego w dell latitude 13 do wykonywania połączeń, czy prowadzenia wideokonferencji. To jednak nie wszystko, ponieważ dzięki łatwej współpracy mobilnej, łączności szerokopasmowej WWAN, Bluetooth i bezprzewodowej sieci LAN nie będzie też trudności ze zdalną wymianą plików, co jest istotne przy pracy zdalnej, czy częstych wyjazdach służbowych.

Na koniec warto też wspomnieć, że laptop od Dell może nie tylko ułatwić codzienną pracę, ale również zapewnić relaks w wolnych chwilach. Oglądanie filmów na dell latitude 13 jest możliwe dzięki zewnętrznemu napędowi Blu-ray Disc, a jeśli chodzi o pobieranie zdjęć, to możemy wykorzystać czytnik kart pamięci 5w1. Zaznaczmy przy tym, że wszystkie materiały multimedialne będzie można odtwarzać w bardzo dobrej jakości, ponieważ marka Dell dopracowała swoje urządzenie do perfekcji.